درباره ما

درباره ما

این واحد صنعتی در سال ۱۳۸۱ تاسیس و تولید انواع آلیاژهای آلومینیوم را آغاز کرد.هدف اصلی از ایجاد این واحد ذیل به خودکفایی داخلی علی الخصوص صنعت خودرو از لحاظ تامین آلیاژهای آلومینیوم و کمک به امر تولید و اشتغال زایی و نیز افزایش صادرات غیر نفتی در کشور بوده است.
این واحد از سال ۱۳۸۹ تحت عنوان شرکت آلیاژ ساز اسپادانا فعالیت دارد. در حال حاضر علاوه بر تولید ، بخش قابل توجهی از نیروی خود را در امر تحقیقات و بهبود روشهای تولید،کنترل و تضمین کیفیت بکار گرفته است.هدف این شرکت همواره تامین بموقع ، مستمر و با کیفیت مطلوب کالای مورد نیاز مشتریان می باشد.این شرکت قادر است علاوه بر آلیاژهای استاندارد ، طراحی و تحویل آلیاژهای خاص مطابق درخواست مشتریان را نیز انجام دهد. برای این منظور متقاضیان می توانند با ارسال آنالیز درخواستی و یا نمونه ای از قطعه مورد نظر از خدمات فنی ، مهندسی این شرکت بهره مند کردند.
در مورد محصولات روتین محدودیتی از نظر مقدار سفارش وجود ندارد اما در خصوص سفارشات خاص حداقل مقدار سفارش از طرف واحد فروش و با توجه به امکانات تولید تعیین خواهد شد. کلیه سفارش ها در حداقل زمان ممکن بر اساس توافق طرفین تولید و تحویل می گردد . این شرکت با در اختیار داشتن تجهیزات آزمایشگاهی و کنترل کیفی و با بکارگیری فیلتر های سرامیکی و توری های آمریکایی در خط تولید جهتجلوگیری از ورود خاک و ناخالصی ها به داخل محصولات کلیه تولیدات خود را در چهار چوب سیستم کنترل و تضمین کیفیت قرار داده و از نظر فیزیکی و شیمیایی بررسی می نماید و پس از تایید همراه با گواهی تضمین کیفیت برای مشتریان ارسال می نماید. آزمایشگاه شرکت آمادگی دارد تا با استفاده از کارشناسان مجرب و تجهیزات پیشرفته خود ، نسبت به ارائه خدمات فنی ، مهنذسی و آزمایشگاهی به متقاضیان اقدام نماید. شمش ها به صورت ۶ کیلوگرمی تولید و براساس سفارش مشتری بصورت باندل بسته یندی می گردد. در صورت نیاز مشتری آلومینیوم به صورت پیک با قالبهای ۴۵۰ کیلوگرمی قابل ارائه خواهد بود.

Read More